Hikayemiz

2017 yılında başladığımız heyecanlı yolculuğa bugün de elimizden gelen tüm gayretle devam ediyoruz. Günden güne sizden gelen önerileri ve yorumları göz önüne alarak hem kendimizi  hem de tasarımlarımızı geliştirmeye çalışıyoruz.

THORQART markası kendi ürünlerini tasarlayan, üreten ve tanıtımını yapan bir markadır. Ayrıca şuna inanıyoruz “Mükemmel tasarım yoktur, önemli olan en doğru çözümün bütüne uyumunu yakalamaktır.”

Toptan ve  Perakende  Satış Platformları olarak 2017 yılında Gaziantep’de Türkiyenin Lider pazaryerlerinde 2 ortak ile Perakende satışlarımıza başlamış olduk.
Günümüzün modern Ticaret dünyasında  E-Ticaretin en önemli unsuru olan kalite ve güveni benimseyerek yola koyulduk.
Dünya Trendi ürünleri tespit edip ithalatını yapıp Türkiye pazarında makul fiyatlara satmaktayız. Aynı zamanda Halihazırda olan Türkiye ve Dünya markası olan Firmaların bayiliğini yapmaktayız.
Mevcut personelimiz ile birlikte her geçen gün  büyümekte ve siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti 7/24 vermekteyiz.
Halihazırda satış yapmakta olduğumuz platfromlar ise ; N11 , Gittigidiyor , Trendyol , Eptt avm , Akakçe ,Instagram ve Facebook
Kuruluşumuzdan bu yana %100 müşteri memnuniyeti temeliyle çıktığımız yolda Sektörün En İyisi Olma çabasında olacağız…

ThorqArt firması THORQTECH Markasının alt kuruluşudur ve tüm fikri sinai hakları alınmıştır…